Pomoc drogowa Warszawa

Pomoc drogowa Warszawa

Pomoc drogowa Warszawa: Czy kiedykolwiek zabrakło Ci benzyny, zatrzymałeś samochód, musiałeś wymienić uszkodzoną oponę, zapomniałeś wyjąć kluczyk ze stacyjki i inne nieprzyjemne fragmenty drogi w stolicy? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, oznacza to, że skorzystałeś z oferty Warszawskiej Pomocy Drogowej. Eksperci z pewnością udzielą Ci wskazówek, jak radzić sobie z kolizjami drogowymi.

Pamiętaj, że w razie jakiegokolwiek wypadku drogowego, niezależnie od liczby zaangażowanych stron, musisz sporządzić oświadczenie o przebiegu zdarzenia, podpisane przez sprawcę kolizji i poszkodowanego. Nie zapomnij podać swoich danych osobowych, w szczególności danych kierowcy, dowodu osobistego, numeru telefonu, numeru samochodu, numeru modelu, danych firmy ubezpieczeniowej, numeru polisy samochodowej. Zawsze służymy pomocą i radą naszym klientom.

Oferty warszawskich firm w zakresie assistance drogowego

Pomoc drogowa Warszawa
Pomoc drogowa Warszawa

Wypadek to każde uszkodzenie pojazdu, bez względu na to, jak niewielkie jest ono i ile osób uczestniczyło w wypadku. Pojazdy mogą ulec uszkodzeniu bez udziału innych uczestników, np. w wyniku kolizji z mieniem publicznym i/lub prywatnym, co może prowadzić do roszczeń i interwencji firmy ubezpieczeniowej. To są podstawy, ale konieczne jest usuwanie uszkodzonych pojazdów z drogi i potrzebna jest pomoc drogowa w Warszawie. W przypadku gwarancji, nasz personel przyjedzie na miejsce, załaduje uszkodzony samochód na przyczepę i dostarczy do najbliższego warsztatu samochodowego lub autoryzowanego dealera.

Naszą misją jest: bycie odnoszącą sukcesy firmą motoryzacyjną, dostarczanie wysokiej jakości i nowoczesnych usług, budowanie swojej pozycji z uczciwością, odpowiedzialnością i profesjonalizmem. Odpowiedzialność jest naszym głównym atutem, ponieważ wszystkie ewakuacje są ubezpieczone. Każdy klient może mieć pewność, że jego samochód nie ulegnie dodatkowym uszkodzeniom i zostanie dostarczony dokładnie we wskazane miejsce.

Świadczone przez nas wsparcie techniczne to:

 • Paliwo dostarczane jest na miejsce postojowe samochodu.
 • Wymień koła, aby zapobiec uszkodzeniom.
 • Naładuj baterię z zewnętrznego źródła zasilania.
 • Napęd awaryjny.
 • Samochód awaryjny rusza.
 • Wraz z dostawą części zamiennych na dworcu autobusowym przeprowadzane są drobne naprawy.
 • Wyciągnij samochód z błota lub rowu.
 • Pomoc drogowa dla zablokowanych kół w przypadku awarii skrzyni biegów lub przebicia.
 • Doradztwo w sprawach ubezpieczeniowych.
 • Wsparcie techniczne 24/7.

Pomoc drogowa Warszawa oferuje pełną obsługę

 • Całkowicie wyrafinowany – nie musisz się martwić każdą nieprzewidzianą sytuacją. Możesz być pewien, że podczas podróży po stolicy otrzymasz pomoc w każdej sytuacji.
 • Pomoc Techniczna – Twój samochód zawsze będzie w ruchu, a specjaliści pomocy drogowej w Warszawie będą w trasie, aby naprawić przebitą oponę, zatankować paliwo lub nową baterię.
 • Wsparcie informacyjne – nasi eksperci odpowiedzą na każde pytanie związane z drogą: co zrobić w razie wypadku, ceny benzyny na pobliskich stacjach benzynowych itp.
 • Road Aid Warsaw – Mobilny rodzaj pomocy.
  akcesoria do opon. Najczęstszym problemem na drodze jest uszkodzenie opon. Nasi specjaliści szybko usuną przebicia, nacięcia czy przepukliny oraz przywrócą geometrię felgi.
 • Otwórz samochód. Wielu kierowców ma do czynienia z sytuacjami, w których nie mogą dostać się do swoich samochodów: zablokowane zamki (na przykład z powodu mrozu w zimie) lub zgubienie kluczyków. Nie musisz wybijać szyb i wybijać drzwi, nasi mechanicy użyją specjalnych narzędzi, aby otworzyć samochód bez jego uszkodzenia.
 • Problem z alarmem samochodowym. Objawy jego niesprawności są liczne: ciągły sygnał, który się nie zamyka, drzwi zablokowane w aucie z powodu wadliwej elektroniki. Uszkodzony immobilizer może całkowicie wyłączyć silnik. Najlepszym sposobem na wyjście z tej sytuacji jest dzwonienie pod numer pomocy drogowej w Warszawie. Po dotarciu na miejsce mechanik wyłączy niedziałający system bezpieczeństwa.
 • Wsparcie przy uruchomieniu silnika. Często odbieramy telefony od kierowców, którzy nie mogą uruchomić samochodu z powodu rozładowanego akumulatora. W razie potrzeby możemy również dostarczyć nowe baterie i wymienić je na miejscu.
 • Dostarcz paliwo do pustych zbiorników i wszystkiego poza domem. Nasz mobilny zespół z Warszawy przywiezie niezbędną ilość benzyny lub oleju napędowego ze sprawdzonej stacji benzynowej i pomoże w zatankowaniu.
 • Elektryczność działa. Czy twoje reflektory nagle zgasły w nocy? Naprawimy to. Możliwa jest również naprawa na miejscu innych instalacji elektrycznych – sygnalizacja dźwiękowa, oświetlenie wnętrza itp.

Jeśli samochód nie może się samodzielnie poruszać, przyjedzie nasza przyczepa i zawiezie Twój pojazd do serwisu w celu naprawy. Każda naczepa wyposażona jest w nowy niezawodny sprzęt do transportu częściowo lub w całości załadowanych samochodów. Aby zamówić mechanika samochodowego poza Warszawą, zadzwoń pod wskazany numer. Wpisz nasze dane do swojego notatnika, a zawsze będziesz gotowy na nieprzyjemne niespodzianki!

About the author