Laptop Apple MacBook Air MGNA3ZE/A 13,3"

Laptop Apple MacBook Air MGNA3ZE/A 13,3″

Obecnie każdy z nas w większy lub mniejszy sposób związany jest z technologią. Zauważyć to możemy szczególnie w naszych domach, które dziś zawierają przynajmniej kilka urządzeń elektronicznych. Nie ma się co dziwić takiemu rozwojowi sytuacji, jeśli coraz więcej rzeczy jesteśmy w stanie załatwić przez Internet, co jest bardzo praktyczne. Stąd też na rynku rozwinęło się wiele firm, które konkurują między sobą o potencjalnych klientów. Znane z pewnością każdemu marki jak Xiaomi, Samsung czy też Apple znane są z produkcji smartfonów charakteryzujących się różnymi systemami, nakładami i specyfikacją. Jednak to nie jedyne urządzenia, które sprzedawane są przez wspomniane firmy. Xiaomi chociażby weszło praktycznie na każdy możliwy rynek, poczynając od laptopów, a kończąc nawet na lodówkach. Samsung natomiast znany jest także z produkcji telewizorów czy też zegarków. Nie inaczej jest z firmą Apple, która obrała kilka konkretnych kierunków rozwoju. Mimo powszechnie panującej opinii o przewartościowaniu produktów potocznie zwanego Jabłka, dlaczego przedsiębiorstwo osiąga wciąż nowe rekordy sprzedaży?

Kilka słów o historii

Apple założone zostało 1 kwietnia w 1976 roku. Jednym z trzech pionierów wspomnianej firmy był Steve Wozniak, który zaprojektował też pierwszy produkt Jabłka, jakim był komputer. Przez następne lata rozwijana była seria jednostek stacjonarnych Macintosh, które w latach 90 podbijały światowy rynek. Przenieśmy się jednak do roku 2007, kiedy to wypuszczony został przez firmę pierwszy iPhone, a tym samym została zapoczątkowana wielka historia. Telefon komórkowy bowiem okazał się ogromnym sukcesem. Jego sprzedaż sięgała dziesiątek tysięcy sztuk, a rozwój wspomnianej marki trwa po dziś dzień. Apple jednak nie koncentruje się jedynie na smartfonach. W ich ofercie znaleźć możemy wszelkiego rodzaju Maci, iPody, iPady, zegarki czy też słuchawki, o których więcej powiemy w dalszej części artykułu. Przedsiębiorstwo charakteryzuje się przede wszystkim wysoką jakością sprzedawanych produktów, a zarazem gwarancją bezpieczeństwa ich użytku. Zapewnia także długie wsparcie aktualizacjami każdego z wymienionych sprzętów, stąd użytkownicy nie są zmuszeni do wymiany ich urządzeń co rok. Czym jednak charakteryzują się poszczególne produkty firmy Apple?

Technologia naszych czasów

  • iPhone – seria telefonów komórkowych firmy Apple, która charakteryzuje się wysoką jakością wykonania. Świetna wydajność, profesjonalny system aparatów oraz zjawiskowa jakość wyświetlanego obrazu to tylko niektóre cechy wspomnianych smartfonów. Niestety, w parze z wieloma innowacjami idzie także wysoka cena. Producent jednak zadbał, by długi czas wsparcia pozwolił użytkownikowi na zaoszczędzenie pieniędzy z powodu braku przymusu wymiany modelu na nowy.
  • Apple Watch – interaktywne zegarki dla osób dbających o kondycję i zdrowie. Dzięki wgranemu systemowi istnieje świetna integracja pomiędzy smartwatchem, a telefonem firmy Apple, stąd najczęściej jest on wybierany przez użytkowników IOS. Mnogość funkcji, możliwość płatności zbliżeniowych czy też wspaniały design to tylko niektóre cechy, jakie oferuje nam Apple Watch
  • Apple Airpods – kolejnym produktem firmy Apple są ich markowe słuchawki. Charakteryzują się między innymi zjawiskową jakością dźwięku dzięki zastosowaniu najnowszych technologii wyciszania szumu. Co więcej, stosowane w najnowszych modelach mikrofony idealnie zbierają dźwięki powodując, iż jakość rozmów jest także na wysokim poziomie.

MacBook – funkcjonalność i elegancja

Przejdźmy natomiast do aktualnie jednego z najbardziej popularnych produktów firmy Apple, jakim jest Laptop Apple MacBook Air. Czym przede wszystkim charakteryzuje się wspomniany model? System operacyjnym macOS, który można zintegrować z naszym smartfonem od firmy Apple. Jest to świetna opcja dla osób, które szukają praktyczności i chcą zaoszczędzić wiele czasu na sprawach codziennego użytku. Kto jednak kupuje laptop jedynie za względu na system? Hardware MacBooka także nie zawiedzie. Na pokładzie bowiem znajduje się procesor Apple M1. Zapewnia on stabilną, a zarazem świetną moc urządzenia, dzięki czemu problemu użytkować możemy najnowsze programy graficzne, muzyczne czy też po prostu rozkoszować się serialami. Urządzenie bowiem posiada bowiem układ graficzny od renomowanej firmy Intel. Najwyższa jakość obrazu nigdy już nie spowolni naszego laptopa. By jeszcze bardziej przyspieszyć urządzenie, zapewnione zostało do wyboru 8 lub 16GB pamięci RAM. Jak jednak sprawa wygląda z pojemnością laptopa? Dysk o pojemności 512GB sprawi, że nigdy nie będziemy musieli zastanawiać się, czy aby na pewno chcemy zatrzymać jakieś zdjęcie lub film. Całość komponentów zamknięta została w prostej, lecz nowoczesnej obudowie o kolorze srebrnym. Laptop waży niespełna 1,25 kilograma, stąd też jesteśmy w stanie mieć go zawsze przy sobie. Praca, wyjazd czy też dom – nie ma znaczenia! Jeśli więc zastanawiamy się nad wyborem nowego urządzenia, warto rozważyć jest produkty od firmy Apple. Wysoka jakość jest w tym wypadku kluczowa!

About the author